KONST / Litografier / Färglitografi 6558729
nr 655 8729
Fernand Léger
(1881-1955), Frankrike
Färglitografi , Fernand Léger (1881-1955), Fåglar, Osignerad, 36x28
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2010
kl 19:57:19
450 kr
550 kr
Fernand Léger
Läs mer om Fernand Léger